Skip to content Skip to footer
Náš wordpress hosting

Pre firemné stránky aj eshop

Vyberte si hosting pre jednu alebo desať webových stránok. WordPress hosting obsahuje všetko, čo môžete potrebovať. WordPress vám nainštalujeme, nastavíme SSL certifikát aj maily.

Počet domén
8080
Diskový priestor
808080 GB
Icon

WordPress hosting

Pre jednu WordPress stránku. Získate 10 GB diskového priestoru pre web, maily a databázy, SSL certifikát a neobmedzený počet mailov, databáz a subdomén.
Objednať hosting
Icon

WooCommerce hosting

Hosting pre jednu doménu s nainštalovaným WordPressom a doplnkom pre eshop WooCommerce. Získate 10 GB diskového priestoru pre web a maily. K tomu získate SSL certifikát v cene, platby kartou za objednávky vo vašom eshope a tiež neobmedzený počet mailov a databáz.
Objednať hosting
Icon

WordPress hosting VIP

Multihosting pre až 10 domén s kapacitou až 150 GB diskového priestoru pre vaše webové stránky a maily. Okrem toho získate neobmedzený počet mailov, SSL certifikát ku každej doméne a neobmedzený počet databáz a subdomén.
Objednať hosting
0
Domén
0
GB priestoru
0h
Podpora
Pre WordPress

Hosting aj témy

Máme všetko pre vašu novú WordPress stránku. U nás si môžete kúpiť aj prémiové témy, pluginy a sprevádzkovať môžete aj eshop. Všetko pre vaše podnikanie. 

Iba u nás vám

Webovú stránku vytvoríme na mieru

Nemáte čas vytvárať vlastnú webovú stránku? Nevadí! U nás si môžete objednať aj vytvorenie webovej stránky a to vrátane textov, obrázkov a aj jej následnú správu. Zabezpečiť vám vieme aj komunikáciu s vašimi zákazníkmi, správu sociálnych sietí a vybavovanie mailov. Vy sa tak môžete sústrediť iba na váš biznis.

Roman Tomša

Potrebovali sme vytvoriť novú webovú stránku a v ATLANTIS MEDIA urobili oveľa viac. Nastavili nám maily, starajú sa aktualizácie webovej stránky a pridávajú obsah. Skvelo funguje aj zákaznícka podpora a my nemusíme nič riešiť.

Roman Tomša

CEO, IdeaCompany s. r. o.
Peter Holzmann

Team ATLANTIS MEDIA pre nás pripravil nový eshop. Všetko funguje skvelo a starajú sa aj o aktualizácie a správu celého eshopu.

Peter Holzmann

Majiteľ a konateľ CLEANsatisfied, s.r.o.
Martin Juriga

Pre našu firmu sme potrebovali jednoduchú jednostránkovú stránku, čo team ATLANTIS MEDIA splnil do bodky. Stránka je jednoduchá, prehľadná a prináša nám nových zákazníkov.

Martin Juriga

Spolumajiteľ Julmar s. r. o.