Skip to content Skip to footer
Nemusíte byť expert

Vytvorenie vašej stránky nechajte na nás

Neposkytujeme len hosting, ale vytvoríme pre vašu firmu webovú stránku na mieru. Nádherná, skvelá, rýchla a reprezentatívna webová stránka pre vašu firmu vás nemusí zruinovať. Vytvoríme pre vás nádherný domov pre vašu webovú stránku. Hosting a tiež vytvorenie profilov na sociálnych sieťach je samozrejmosťou. Chýba vašej novej firme logo? Ani to pre nás nie je problém. Jednoducho o vaše nové podnikanie sa postaráme komplexne a vy sa zatiaľ môžete venovať vášmu biznisu.

01. Návrh loga a grafiky
02. Vytvorenie webovej stránky
03. Vytvorenie profilov na sociálnych sieťach
Vaša webová stránka

Bude moderná, bezpečná a vždy aktuálna

Nekončíme tým, že vám stránku vytvoríme! Tým to všetko iba začína. Naším zákazníkom poskytujeme aj komplexné služby následnej správy webovej stránky, aktualizácii a tiež správu ich profilov na sociálnych sieťach. Vy sa zatiaľ môžete venovať vášmu biznisu.

Optimalizovaná
85%
Bezpečná
95%
Moderná
90%
Nechajte to na nás

Vytvorenie a správa vašej webovej stránky

Icon

Optimalizovaná

Vaša webová stránka bude spĺňať všetky štandardy. Bude rýchla a optimalizovaná aj pre mobilné zariadenia.
Icon

Bude s vami rásť

Ako sa bude rozvíjať a rásť vaše podnikanie, tak s vami bude rásť aj vaša webová stránka. Náš systém počíta aj s novými funkciami, ktoré nemusíte využívať hneď od začiatku.
Icon

Moderná

Používame tie najnovšie technológie, aby bola vaša nová stránka moderná a na všetko pripravená.
Icon

Poskytujeme podporu

Nikdy nekončíme! Aj po vytvorení vašej stránky sa o ňu staráme, aktualizujeme ju a vy sa teda môžete venovať vášmu podnikaniu.