Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nie je to len o kvalitnom hostingu. Pre vašu novú WordPress stránku je dôležité, aby vyzeral skvelo a úžasne. To môže vďaka prémiovým témam, ktoré si môžete zakúpiť spolu s hostingom.

Prémiové témy dodajú vašej webovej stránke nie len perfektný vzhľad, ale aj nové funkcie. Témy, ktoré u nás môžete zakúpiť máme otestované a garantujeme ich funkčnosť na našom hostingu.

Ak si témy zakúpite priamo s novým hostingom postaráme sa aj o inštaláciu tém, aby vám všetko fungovalo, tak ako má.

The7

Téma The7 patrí medzi tie lacnejšie témy. Veľkou výhodou je, že je téma pravidelne aktualizovaná a dostáva nové funkcie. Téma The7 je postavená na dvoch page builderoch (plugin, rozšírenie na samotnú tvorbu obsahu). Ide Elementor a WPBakery, čo sú dva najrozšírenejšie nástroje na tvorbu webových stránok.

Vďaka týmto nástrojov nemusíte vedieť programovať a samotná tvorba stránky je potom iba skladaním preddefinovaných blokov, ktoré viete ľubovoľne upravovať.

Samotní vývojári témy The7 pripravili hneď niekoľko predpripravených demo verzií stránok, ktoré môžete jednoducho nainštalovať a tvorbu obsahu si teda výrazne zjednodušiť.

Výhody témy The7

  • Patrí medzi tie lacnejšie témy a vhodná je najmä pre menšie stránky firiem, obchodov, prevádzok. Podporuje aj plugin WooCommerce, čiže môžete pomocou nej sprevádzkovať aj webový obchod.
  • Podporuje aj plugin Gravity Forms pre tvorbu formulárov. Výhodou Gravity Forms je ukladanie formulárov priamo v administrácii, široké možnosti formulárových polí a nastavenia notifikácii.
  • Jednoduchá tvorba obsahu stránky, keď používate už nadefinované bloky pre Elementor alebo WPBakery. Nemusíte teda vedieť programovať, aby ste vytvorili skvelú stránku.
  • Téma je pravidelne aktualizovaná a dostáva nové funkcie, takže sa nemusíte obávať straty podpory zo strany vývojára.
  • Téma sama o sebe podporuje niektoré funkcie ako je napríklad vkladanie formulárov. Tým ušetríte peniaze za ďalší plugin, ktorým by ste do WordPressu takúto funkciu dostali.
  • Téma podporuje aj nový blokový editor vo WordPress.

Súčasťou balíka od nás je aj inštalácia a prvotné nastavenie témy v prípade, ak máte hosting od nás. Tému vám nainštalujeme, spustíme a vykonáme potrebné úpravy nastavenia hostingu, aby všetko fungovalo ako má.

V prípade, ak nemáte hosting od nás, nemôžeme zaručiť 100% funkčnosť témy. Inštaláciu témy v tomto prípade môžeme vykonať len v prípade, keď nám poskytnete potrebné prístupové údaje.

Aj ďalšie

Okrem témy The7 si u náš môžete zakúpiť ďalšie dve témy:

  • Newspaper – téma je vhodná najmä pre blogy, ale využiť ju vďaka širokým možnostiam nastavenia môžete prakticky na akékoľvek stránke. Pripravených je množstvo demo prezentácii, ktoré nainštalujete jedným kliknutím.
  • Avada – patrí medzi najsťahovanejšie témy pre WordPress. Ponúka vlastný jednoduchý editor a pripravených je 85 demo ukážok pre jednoduchú inštaláciu od jednoduchých firemných stránok až po eshop.

Celkovo máme pripravených viac ako 10 tém, ktoré máme otestované a vieme ich nainštalovať na náš hosting. Pre viac informácií nás kontaktujte mailom na dev@atlantismedia.sk, cez WhatsApp na čísle +421948960550 alebo nám napíšte správu.