Skip to content Skip to footer
O nás

Webhosting, domény aj tvorba webových stránok

U nás nájde domov vaša webová stránka aj maily. Pomôžeme vám s tvorbou vašej webovej stránky, s jej správou a aktualizáciami. Váš biznis je pre nás na prvom mieste a sme tu pre vás vždy, keď to potrebujete.

Tvorba webových stránok
85%
Maily pre vašu doménu
90%
Hosting pre váš web
95%
Naše

Služby

Poskytujeme komplexné služby pri tvorbe webových stránok. Postaráme sa aj o hosting vašich stránok, ich správu a aktualizáciu. Navyše sa postaráme aj o vaše profily na sociálnych sieťach, zabezpečíme komunikáciu s vašimi zákazníkmi. Vy sa môžete plnohodnotne venovať vášmu biznisu.

Web aj eshop

Nájdite to najlepšie miesto pre vašu webovú stránku postavenú na systéme WordPress.

Témy a pluginy

Pre vašu novú WordPress stránku máme pripravené aj prémiové témy a pluginy.

Nová .sk doména za 1 €

K novému hostingu aj nová doména. Novú .sk doménu môžete mať už za 1 €.

Web na mieru

Vašu webovú stránku vytvoríme na mieru a nemusíte sa o nič starať. Postaráme sa aj o následnú správu vašej stránky.

Perfektné riešenia

Pre váš web aj sociálne siete

Vytvoriť nádhernú webovú stránku je umenie. Je to umenie, ktoré nezvládne každý. Pre našich zákazníkov dokážeme vytvoriť perfektné, funkčné a rýchle webové stránky, ktoré budú dôstojne reprezentovať vašu firmu.

Samozrejmosťou je pre nás responzívny dizajn – vaša webová stránka bude teda skvelo vyzerať na mobile aj na počítači. Postaráme sa o hosting, maily a samozrejme nechýba ani SSL certifikát.

Vytvoríme pre vás aj profily na sociálnych sieťach a môžete si u nás objednať aj ich správu. Je jednoduchšie mať všetko na jednom mieste ako sa o všetko starať. Spoľahnite sa na nás a vy sa môžete zamerať na vaše podnikanie.

0
Webových stránok
0
Hodín práce
0
Vypitých káv
Roman Tomša

Potrebovali sme vytvoriť novú webovú stránku a v ATLANTIS MEDIA urobili oveľa viac. Nastavili nám maily, starajú sa aktualizácie webovej stránky a pridávajú obsah. Skvelo funguje aj zákaznícka podpora a my nemusíme nič riešiť.

Roman Tomša

CEO, IdeaCompany s. r. o.
Peter Holzmann

Team ATLANTIS MEDIA pre nás pripravil nový eshop. Všetko funguje skvelo a starajú sa aj o aktualizácie a správu celého eshopu.

Peter Holzmann

Majiteľ a konateľ CLEANsatisfied, s.r.o.
Martin Juriga

Pre našu firmu sme potrebovali jednoduchú jednostránkovú stránku, čo team ATLANTIS MEDIA splnil do bodky. Stránka je jednoduchá, prehľadná a prináša nám nových zákazníkov.

Martin Juriga

Spolumajiteľ Julmar s. r. o.