Skip to content Skip to footer
Národnú alebo generickú

Vyberte správnu doménu

Než si objednáte hosting musíte si vybrať tú správnu doménu. Zvoliť môžete národnú .sk doménu, ale aj generickú doménu .eu alebo napríklad kreatívnu .store.

Prosíme zadajte názov domény Prosíme zadajte názov domény

Výsledky kontroly pre

Načítavam výsledok

Názvy domén

platné od 1. decembra

Ceny domén

Vybrať si môžete národné, ale aj generické domény. Doménu väčšinou získate na jeden rok. Poplatok za predĺženie domény môže byť v inej výške ako poplatok za novú doménu.

.eu doména

Generická
14 €ročne

.sk doména

Národná
od 1 €ročne

.store

Kreatívna
65 €ročne
#
Doména
Cena za prvý rok
Cena za druhý rok
Obdobie
01
.sk
1 €
16 €
1 rok
02
.eu, .com, .org
14 €
14 €
1 rok
03
.cz
15 €
15 €
1 rok
04
.at, .xyz, .me, .click
20 €
20 €
1 rok
05
.hu
20 €
20 €
2 roky
06
.online, .site, .space, .wtf, .digital, .help, .cool
37 €
37 €
1 rok
07
.tech
55 €
65 €
1 rok
08
.store
65 €
65 €
1 rok

Vaše otázky

Novú .sk doménu za 1 € získate ku každému novému hostingu. V nákupnom košíku použite zľavový kód „skprvy“. Zľava sa vzťahuje len na registráciu novej domény a nie je ju možné uplatniť na prevod domény. Podmienkou je kúpa hostingu na minimálne 2 roky.

Nie, žiaľ u nás neumožňujeme kúpiť novú doménu bez hostingu. K novej doméne je potrebné kúpiť nový hosting alebo ju priradiť k existujúcemu hostingu.

Registračný proces novej domény sa spustí až po uhradení ceny za doménu. Tú môžete uhradiť spolu s poplatkom za hosting platobnou kartou, cez službu PayPal alebo napríklad prevodom na náš účet. Odporúčame vám použiť platbu kartou, keďže vtedy sa začne registračný proces hneď po zaplatení a nečakáme na pripísanie prostriedkov na náš účet.

O predĺženie domény sa nemusíte starať, keď sa bude blížiť koniec predplatného obdobia domény, tak vám pošleme predfaktúru. Uhradiť ju môžete prevodom na účet, platobnou kartou alebo napríklad cez službu PayPal.

Potrebovali sme vytvoriť novú webovú stránku a v ATLANTIS MEDIA urobili oveľa viac. Nastavili nám maily, starajú sa aktualizácie webovej stránky a pridávajú obsah. Skvelo funguje aj zákaznícka podpora a my nemusíme nič riešiť.

Roman Tomša

CEO, IdeaCompany s. r. o.

Team ATLANTIS MEDIA pre nás pripravil nový eshop. Všetko funguje skvelo a starajú sa aj o aktualizácie a správu celého eshopu.

Peter Holzmann

Majiteľ a konateľ CLEANsatisfied, s.r.o.

Pre našu firmu sme potrebovali jednoduchú jednostránkovú stránku, čo team ATLANTIS MEDIA splnil do bodky. Stránka je jednoduchá, prehľadná a prináša nám nových zákazníkov.

Martin Juriga

Spolumajiteľ Julmar s. r. o.