Uvádzame nové hostingové balíky až pre 30 domén

Naposledy sme balíky hostingu menili v roku 2021 a už nastal čas na zmenu. Po novom budete môcť mať na jednom hostingu jednu, ale kľudne aj 30 domén. Maximálna disková kapacita sa potom zvýšila na 150 GB.

V rámci hostingu máte k dispozícii priestor v závislosti od počtu domén. Pri balíkoch pre jednu, tri, päť a desať domén máte k dispozícii vždy 10 GB priestoru pre doménu a maily k nej.

Pri hostingu pre 20 domén máte k dispozícii 100 GB priestoru a pri hostingu pre 30 domén máte k dispozícii maximálnu kapacitu 150 GB. Vždy nás však môžete požiadať o navýšenie diskovej kapacity na 150 GB. Takže ak potrebujete mať hoc pre jednu doménu takýto priestor, stačí napísať na náš helpdesk cez WhatsApp a priestor vám navýšime.

V súvislosti s uvedením nových hostingových balíkov meníme aj niektoré akcie, ktoré ste mohli doteraz využiť. Už nie je možné využiť zľavu na .sk doménu, ale môžete získať na prvý rok novú .sk doménu úplne zadarmo k vybraným hostingovým balíkom. Jednotlivé novinky vám budeme postupne predstavovať na našom blogu. Sledujte nás!

Podobné

Meníme ceny WordPress hostingu. Kúpite ho od 19.95 €

Ceny v obchod rastú a neustále sa zvyšujú. U nás sme sa...

Na situáciu na Ukrajine reagujú aj operátori. Volania aj roaming bude zadarmo

Vojna na Ukrajine sa priamo dotýka aj ľudí, ktorí...

Bezpečná chyba v plugine pre WordPress ohrozila 3 milióny stránok

Aj v minulosti sa objavili bezpečnostné chyby v pluginoch alebo témach...

Špeciálna valentínska zľava 100% na WordPress hosting

Milujeme WordPress! A ty? Na Valentína máme pre milovníkov...

Dnes je európsky deň tiesňovej linky 112

Na Slovensku už takmer dve desaťročia symbolizuje trojčíslie 112...