Nezvyšujeme, znižujeme! Nový WordPress hosting už za 19.95 €/rok

Slovákov tento rok čakajú zmeny cien smerom na hor. Viac si priplatíme za potraviny, energie aj služby. U nás sme sa rozhodli ísť opačným smerom a namiesto zdražovania, sme sa rozhodli ceny hostingov znížiť.

Ak si u nás vo februári objednáte nový WordPress hosting s novou doménou, tak ho môžete získať so skvelou cenou 19,95 eur za rok. Zvýhodnená cena platí pri objednávke služieb na akékoľvek obdobie – ak si teda hosting predplatíte na rok, na dva alebo na tri.

Výhodnú cenu môžete získať aj pri platbe na tri roky a vďaka tomu máte istotu tri roky rovnakej ceny za služby. Našich zákazníkov si vážime a preto ich odmeňujeme.

V rámci nášho WordPress hostingu získate 10 GB priestoru pre web, neobmedzený počet mailov a samozrejmosťou je aj SSL certifikát v cene. Na vašu novú doménu WordPress nainštaluje a vy sa nemusíte o nič starať. Navyše iba u nás si môžete v rámci jednej objednávky kúpiť aj niektorú z prémiových témy, aby vaša nová WordPress stránka bola skvelá a pripravená pre vašich zákazníkov.  

Zvýhodnenú cenu za WordPress hosting môžete využívať počas celého februára a prekvapenie máme aj pre existujúcich zákazníkov. Pokiaľ máte výročie služby vo februári a využívate WordPress hosting, tak vám nižšiu cenu uplatníme automaticky.  

Podobné

Uvádzame nové hostingové balíky až pre 30 domén

Naposledy sme balíky hostingu menili v roku 2021 a už nastal...

Meníme ceny WordPress hostingu. Kúpite ho od 19.95 €

Ceny v obchod rastú a neustále sa zvyšujú. U nás sme sa...

Na situáciu na Ukrajine reagujú aj operátori. Volania aj roaming bude zadarmo

Vojna na Ukrajine sa priamo dotýka aj ľudí, ktorí...

Bezpečná chyba v plugine pre WordPress ohrozila 3 milióny stránok

Aj v minulosti sa objavili bezpečnostné chyby v pluginoch alebo témach...

Špeciálna valentínska zľava 100% na WordPress hosting

Milujeme WordPress! A ty? Na Valentína máme pre milovníkov...