Zjednodušujeme komunikáciu: Kontaktovať nás môžete pohodlne cez WhatsApp

Kontaktné formuláre sú už minulosťou! Komunikovať sa dá oveľa jednoduchšie a hlavne online. Aj preto sme sa pred nedávnom rozhodli presunúť časť komunikácie priamo na WhatsApp. Má to hneď niekoľko výhod.

Komunikačná platforma WhatsApp patrí rozhodne medzi najobľúbenejšie spôsoby online komunikácie. Platforma má hneď niekoľko výhod a tou hlavnou je, že základná komunikácia je úplne zadarmo.

Pred pár mesiacmi spustil WhatsApp podporu aj pre novú aplikáciu WhatsApp Business pomocou, ktorej už môžu so zákazníkmi komunikovať aj firmy. Od dnešného dňa plne prechádzame na WhatsApp aj u nás.

Komunikácia cez WhatsApp má hneď niekoľko výhod – okamžite vidíte, či sme online, nemusíte nikdy vypĺňať mail alebo telefónne číslo, máte automaticky aj históriu celej konverzácie (a samozrejme aj naši kolegovia ju majú k dispozícii). Navyše cez WhatsApp je možné poslať aj prílohy ako sú napríklad fotky.

Ak nám chcete napísať cez WhatsApp môžete využiť aj tlačidlo, ktoré je v spodnej časti každej stránky. Ak máte v mobile nainštalovanú aplikáciu WhatsApp, tak sa vám automaticky otvorí a môžete nám rovno napísať. Ak ste na počítači stačí nám napísať na číslo +421948960550 (nižšie nájdete aj QR kód, ktorý stačí načítať).

Na WhatsAppe pripravujeme aj niečo špeciálne – budete si môcť priamo cez WhatsApp kúpiť aj naše služby. Cez WhatsApp teda bude môcť napríklad objednať hosting.

Za prvý mesiac prevádzky sme cez WhatsApp už vybavili desiatky zákazníkov, ktorí mali otázky alebo potrebovali vykonať zmeny na hostingu. Keďže sa tento spôsob komunikácie stretol s pozitívnym ohlasom, tak sme sa rozhodli práve WhatsApp uprednostňovať. Aj preto tlačidlo na rýchlu a jednoduchú komunikáciu s nami priamo cez WhatsApp.

Samozrejme je nám jasné, že nie každý musí mať WhatsApp. Aj naďalej nás teda môžete kontaktovať pomocou kontaktného formulára a k dispozícii bude stále aj administračné rozhranie pre správu služieb.

Podobné

Uvádzame nové hostingové balíky až pre 30 domén

Naposledy sme balíky hostingu menili v roku 2021 a už nastal...

Meníme ceny WordPress hostingu. Kúpite ho od 19.95 €

Ceny v obchod rastú a neustále sa zvyšujú. U nás sme sa...

Na situáciu na Ukrajine reagujú aj operátori. Volania aj roaming bude zadarmo

Vojna na Ukrajine sa priamo dotýka aj ľudí, ktorí...

Bezpečná chyba v plugine pre WordPress ohrozila 3 milióny stránok

Aj v minulosti sa objavili bezpečnostné chyby v pluginoch alebo témach...

Špeciálna valentínska zľava 100% na WordPress hosting

Milujeme WordPress! A ty? Na Valentína máme pre milovníkov...