Ako vytvoriť novú mailovú schránku a ako sa do nej prihlásiť?

Máme pre vás skvelú správu – na rozdiel od konkurenciu u nás máte mailovú schránku vytvorenú hneď po aktivácii vášho hostingu a po správnom nastavení hostingu.

Prvú mailovú schránku pre vás vytvoríme automaticky po aktivácii hostingu a bude mať vždy tvar info@vasadomena.tld. Prihlasovacie údaje do tejto schránky od nás dostanete automaticky a nemusíte si ich nikde žiadať.

Ako môžem schránku využívať?

Mailová schránku k vášmu hostingu zdieľa kapacitu vášho hostingu. Pri základnom balíku WordPress hostingu aj pri balíku Hostingu pre eshop máte pre web aj mail kapacitu 10 GB. Samozrejme môžete v prípade, keď vám táto kapacita stačiť nebude požiadať o navýšenie kapacity hostingu až na 100 GB.

Pri vytváraní hostingu, ale nemusíte hneď žiadať o navýšenie kapacity vášho hostingu. Ak sa budete blížiť k vyčerpaniu kapacity vášho priestoru, budeme vás o tom včas informovať. Budete mať dostatok času miesto uvoľniť alebo si objednať ďalších 10 GB priestoru.

Ako sa viem dostať do mailovej schránky?

Prihlásenie sa do schránky je veľmi jednoduché. Spolu s mailovou schránkou od nás máte aj webové prostredie mailu, ktoré sa ľahko využíva a je prehľadné.

Do mailovej schránky sa prihlásite cez adresu mail.vasadomena.tld. Prihlasovacie meno a heslo od nás dostanete mailom a kedykoľvek si ho môžete zmeniť.

V rámci základného nastavenia u nás máte aktívny aj tzv. doménový kôš. Čo to je? Občas sa môže stať, že váš zákazník vám pošle mail na nesprávnu adresu. Jednoducho urobí preklep v názve pred zavináčom. V tom prípade by mu dorazil mail, že sa pomýlil. Ak využívate hosting u nás, tak sa vám niečo podobné stať nemôže. Maily, ktorý váš zákazník pošle na neexistujúcu mailovú schránku skončia automaticky v hlavnej schránke.

Ako môžem vytvoriť ďalší mail?

Vytvorenie ďalšej mailovej schránky je veľmi jednoduché. Nemusíte hľadať žiadne nastavenia – stačí vytvoriť autorizovanú požiadavku a o všetko ostatné sa postaráme za vás. Vy nemáte strácať čas nastavovaním služieb, ale máte sa venovať vášmu podnikaniu.

Po vytvorení novej mailovej schránky od nás dostanete všetky potrebné prihlasovacie údaje a môžete schránku začať využívať,

Podobné

Uvádzame nové hostingové balíky až pre 30 domén

Naposledy sme balíky hostingu menili v roku 2021 a už nastal...

Meníme ceny WordPress hostingu. Kúpite ho od 19.95 €

Ceny v obchod rastú a neustále sa zvyšujú. U nás sme sa...

Na situáciu na Ukrajine reagujú aj operátori. Volania aj roaming bude zadarmo

Vojna na Ukrajine sa priamo dotýka aj ľudí, ktorí...

Bezpečná chyba v plugine pre WordPress ohrozila 3 milióny stránok

Aj v minulosti sa objavili bezpečnostné chyby v pluginoch alebo témach...

Špeciálna valentínska zľava 100% na WordPress hosting

Milujeme WordPress! A ty? Na Valentína máme pre milovníkov...