Ako ste sa pripravili na druhú vlnu pandémie COVID-19?

Ako ste vašu firmu pripravili na druhú vlnu pandémie ochorenia COVID-19? Vláda včera rozhodla o zákaze vychádzania, ktorý z pohľadu biznisu zrejme minimálne na týždeň odstaví niektoré firmy.

Druhá vlna pandémie ochorenia COVID-19 môže mnohé firmy zasiahnuť tvrdšie ako to bolo pri prvej vlne. Vláda včera na nasledujúce tri týždne avizovala zákaz vychádzania. Nasledujúci týždeň bude platiť najprísnejší režim zákazu vychádzania. Aj keď vláda nezatvorila priamo žiadne ďalšie prevádzky, tak pre mnohých obchodníkov nemá zmysel mať prevádzku otvorenú. Čo však robiť v takom prípade?

Základom je web

Mnoho firiem ešte ignoruje, vlastnú digitálnu identitu. V lepšom prípade má firma aspoň nejaký ten profil na Facebooku a Instagrame. V horšom prípade rozdáva vizitky so zavináčom na platformách ako Gmail alebo Zoznam.sk. Ignorancia digitálnej identity vás však môže vyjsť poriadne draho. Prečo?

Ako sa vaši zákazníci rýchlo dozvedia, že ste sa na týždeň rozhodli zatvoriť? Ako ich budete informovať o tom, že napríklad skoršie objednávky ešte stihnete vybaviť?

Vlastná webová stránka by mala byť základom pre každú firmu. Okrem noviniek, ktoré ste práve zaradili a môžu si ich zákazníci kúpiť, totiž viete stránku využiť práve aj v prípade nečakaných zmien. Ľahko viete informovať, že ste obchod jednoducho dočasne zatvorili pre vládne nariadenia.

Webovú stránku pre vás pritom vieme vytvoriť na mieru už od 299 eur. Vytvorením stránky to však nekončí. Naučíme vás pracovať so stránkou, postaráme sa o aktualizácie aby bola webová stránka pre vás aj vašich zákazníkov vždy bezpečná. Okrem toho vám poradíme ako pracovať s webovou analytikov. Vďaka tomu budete vedieť, čo vaši zákazníci na webe hľadá a čo ich napríklad nezaujíma vôbec.

Web aj eshop

Pre našich zákazníkov vieme vytvoriť webovú stránku aj eshop. Tým to však nekončí! Pridáme k tomu aj profily na sociálnych sieťach, riešenie pre správu vašich zákazníkov (CRM) a tiež prvotriedny mail.

Eshop

Ak je základom vášho podnikania predaj výrobkov a služieb, tak by ste mali myslieť aj na vyšší level webovej stránky – eshop. Práve v čase, keď vláda uzatvorila ekonomiku si viete poradiť a pokračovať v podnikaní. Nákup cez internet nijako obmedzený nie je.

Pre každého aj malého obchodníka by mal byť eshop už štandardným doplnkom kamennej predajne. Výhodou je takmer neobmedzený priestor a môžete osloviť šudí aj z druhého konca republiky. Na internete pritom môžete napríklad predávať aj širší sortiment, lebo nemusíte mať všetko okamžite skladom.

Štandardným doplnkom webového obchodu by potom samozrejme mala byť možnosť online platby platobnou kartou. Platby kartou by ste pritom mali v základe ponúkať samozrejme aj vo vašej kamennej prevádzke.

Aj eshop nájdete v našej základnej ponuke. Rovnako vás naučíme s vaším online obchodom aj pracovať aby ste vedeli pridávať nové produkty, spracúvať objednávky alebo napríklad vybaviť vrátený tovar.

Web
299
  • Webová stránka
  • Maily
  • Hosting
Eshop
499
  • Webová stránka + eshop
  • CRM
  • Hosting a maily

Komunikácia

V tejto dobe je dôležitá aj komunikácia sa vašimi zákazníkmi. Pamätať by ste mali hlavne na férovú, jasnú, stručnú a hlavne pravdivú komunikáciu. Ak už teraz viete, že objednávka bude meškať mali by ste zákazníka o tom informovať ešte pred tým, než vám bude písať.

Odpoveď na mail od zákazníka by tiež nemala trvať viac ako jeden deň. Ak to s podnikaním myslíte vážne, tak by ste rozhodne nemali používať Gmail alebo Zoznam.sk. Vždy ma prekvapí, keď vidíme, že firma má síce vlastnú stránku ako kontakt je však uvedený Gmail alebo ešte lepšie Pokec.

Verte, že tým zrovna dôveryhodne nepôsobíte. Navyše každý aj ten najhorší hosting na svete už má v základe možnosť využívania mailov. Neviete čo je hosting? To vôbec nevadí, dôležité je, že to vieme mi. Vašou starosťou nemá byť nastavenie mailov, vašou starosťou má byť vás biznis.

Aj starosti ohľadom mailov môžete nechať na nás. Všetko potrebné nastavíme spoločne s vašou webovou stránkou alebo eshopom. Vy budete môcť už iba pohodlne a nerušene komunikovať s vašimi zákazníkmi.

Je toho oveľa viac

Tým však nekončíme. Pre našich zákazníkov toho máme oveľa viac. Poradíme si aj so CRM aby ste mali dokonalý prehľad o obchodoch vašich ľudí, či napríklad o komunikácii so zákazníkmi.

Poradíme vám aj ako komunikovať na sociálnych sieťach a pomôže vám rozbehnúť vaše stránky na Facebooku a tiež na Instagrame. Poradíme aj ako na komunikáciu so zákazníkmi. Vďaka dlhoročným skúsenostiam s predajom vám vieme pomôcť aj pri komunikácií v ťažkých situáciách ako sú reklamácie a sťažnosti.

Ak sa teraz iba rozhodujete o založení vlastnej firmy máme pripravené riešenie aj pre vás. Od založenia firmy, cez webovú stránku, maily, CRM až po eshop dostanete všetko pod jednou strechou.

CRM alebo mail

Objednajte si riešenie na ieru pre vašu firmu a majte komunikáciu so zákazníkmi pod kontrolou.

Už v ďalšom diely sa však dozviete aj o ďalších našich službách, ktoré máme pripravené pre našich zákazníkov aj v čase pandémie. Sledujte nás…

Podobné

Uvádzame nové hostingové balíky až pre 30 domén

Naposledy sme balíky hostingu menili v roku 2021 a už nastal...

Meníme ceny WordPress hostingu. Kúpite ho od 19.95 €

Ceny v obchod rastú a neustále sa zvyšujú. U nás sme sa...

Na situáciu na Ukrajine reagujú aj operátori. Volania aj roaming bude zadarmo

Vojna na Ukrajine sa priamo dotýka aj ľudí, ktorí...

Bezpečná chyba v plugine pre WordPress ohrozila 3 milióny stránok

Aj v minulosti sa objavili bezpečnostné chyby v pluginoch alebo témach...

Špeciálna valentínska zľava 100% na WordPress hosting

Milujeme WordPress! A ty? Na Valentína máme pre milovníkov...