Vy ešte komunikujete cez Gmail alebo Zoznam?

Elektronická komunikácia v dnešnej dobe je už úplne bežnou súčasťou nášho života. Ešte viac stúpla dôležitosť elektronickej komunikácie pre šíriacu sa pandémiu ochorenia COVID-19.

Ako komunikuje vaša firma so zákazníkmi? Uvádzate stále na webe, či na vizitkách alebo sociálnych sieťach mail na Gmaili alebo napríklad na Zozname?

Viete, že tým pôsobí vaša firma menej dôveryhodne? Až 40% možných zákazníkov vníma firmu menej dôveryhodne ak využíva na komunikáciu bezplatné mailové služby. Horšie je to ešte v prípade ak má firma vlastnú webovú stránku a na nej ako kontakt uvádza bezplatnú mailovú schránku.

Automaticky mail

Pokiaľ máte vlastnú webovú stránku avšak k hostingu nemáte vlastné maily, tak ste si vybrali zlého poskytovateľa hostingu.

Dobrý poskytovateľ hostingu vám totiž automaticky k hostingu ponúka aj vlastné maily. Tie majú síce často rôzne obmedzenia a nepracuje sa s nimi práve najlepšie avšak ako základ komunikácie so zákazníkmi viete aj takéto maily využiť.

Výhodou však je, že vás najmä minimálne v začiatkoch podnikania nebudú maily stáť nič navyše. V rámci webovej stránky získate aj prístup k mailom v tvare nieco@vasadomena.sk.  

Nechcete web, len maily?

No nie vždy musíte mať vlastnú webovú stránku aby ste museli mať mail. V rámci riešení od nás môžete využiť služby Mail klasik kedy budete môcť využívať maily na vlastnej doméne.

Výhodou služby Mail Klasik je, že získate základnú mailovú schránku s jednoduchým ovládaním a možnosťou využívania na počítači aj na mobilných zariadeniach.

Aj pre profíkov

Riešenie máme pripravené aj pre tých náročnejších. Balík Mail Profi je už určený pre tých náročnejších, ktorí chcú naplno využívať napríklad prepojenie na kalendár alebo na zoznam kontaktov. K dispozícii máte navyše oveľa väčší priestor pre schránku v desiatkach gigabajtov dát. Okrem toho viete plnohodnotne využívať aj prepojenie na kalendár, k dispozícii máte aj možnosť archivovania dát a dokumentov a tiež aj ďalšie služby.

K dispozícii máte pritom dve riešenia:

  • Microsoft 365 – postavené na službách od Microsoft. Okrem mailu a kalendára môžete využívať aj všetky výhody balíka Office. Získate tak nástroje na správu dokumentov, tabuliek vytváranie prezentácií alebo napríklad miesto na ukladanie dokumentov online.
  • G Suite – riešenie postavené na službách od Google. Ak ste si zvykli používať napríklad Gmail nebudete mať s využívaním služieb G Suite najmenší problém. Výhodou je, že získate profesionálny Gmail na vlastnej doméne a s výrazne vyššou kapacitou schránky. Samozrejmosťou je práca s mailmi v počítači aj na mobile.
Mail Klasik
19
  • Mail na vlastnej doméne
  • Vlastné riešenie pre maily
  • Prístup aj z mobilu
Mail Profi
99
  • Mail na vlastnej domény
  • Microsoft 365 alebo G Suite
  • Prístup z mobilu

Podobné

Uvádzame nové hostingové balíky až pre 30 domén

Naposledy sme balíky hostingu menili v roku 2021 a už nastal...

Meníme ceny WordPress hostingu. Kúpite ho od 19.95 €

Ceny v obchod rastú a neustále sa zvyšujú. U nás sme sa...

Na situáciu na Ukrajine reagujú aj operátori. Volania aj roaming bude zadarmo

Vojna na Ukrajine sa priamo dotýka aj ľudí, ktorí...

Bezpečná chyba v plugine pre WordPress ohrozila 3 milióny stránok

Aj v minulosti sa objavili bezpečnostné chyby v pluginoch alebo témach...

Špeciálna valentínska zľava 100% na WordPress hosting

Milujeme WordPress! A ty? Na Valentína máme pre milovníkov...